Оптові онлайн-ринки демократизували електронну комерцію між компаніями. Незалежні бренди та менші роздрібні продавці тепер можуть отримати вигоду від купівлі та продавати оптом.

Продавайте свої продукти в $12 трильйонів оптовий ринок допомагає вам розвивати свій бренд, зрозумійте те, що шукають роздрібні продавці, і отримувати більше прибутку.

Не знаєте, з чого почати? Ось 14 популярних варіантів залежно від вашого місцезнаходження та поради щодо того, як вибрати найбільш підходящий оптовий ринок для вашого бізнесу.

14 найкращих оптових ринків для розміщення ваших продуктів

  1. Faire
  2. Orderchamp
  3. Creoate
  4. Go Wholesale
  5. Wholesale Clearance UK
  6. Пряма ліквідація
  7. Alibaba
  8. Виготовлено в Китаї
  9. Глобальні джерела
  10. RangeMe
  11. IndieMe
  12. Mable
  13. Joor
  14. TradeIndia

1. Faire

Використовується більш ніж 100 000 незалежними брендами, Faire з’єднує продавців із роздрібними торговцями в США, Канаді, Австралії та Європі. За допомогою додатка Faire роздрібні продавці можуть автоматично синхронізувати продукти, які вони замовляйте на Faire до Shopify.

Виробники та виробники на ринку Faire можуть перераховувати свої продукти серед ряду модних речей у категоріях «Дом», «Стиль життя», «Одяг», «Краса», «Їжа та напої»..

Продавці можуть приймати попередні замовлення, пропонувати зразки та отримувати попередньо заповнені транспортні етикетки за допомогою низькі тарифи операторів. Ви також можете спілкуватися з клієнтами та затверджувати замовлення через мобільний додаток Faire.

Коли роздрібний продавець замовляє у вас через свій торговий майданчик, Faire стягуватиме 15% комісії, а також одноразову комісію в розмірі 10 доларів США для нових клієнтів.

Роздрібні продавці, які ведуть онлайн-інтернет, звичайні, спливаючі вікна або коробки передплати, можуть зареєструвати обліковий запис для безкоштовних покупок. Faire покриє витрати на перше повернення, щоб магазини могли замовляти продукти на ринку та перевіряти їх якість. Він також пропонує умови «купити зараз, оплатити пізніше», щоб допомогти роздрібним торговцям зберігати товари в наявності.

Продавець Shopify Тіффані Ріффер виявила, що додаток Faire від Shopify дозволяє їй «імпортувати цілі каталоги продуктів, змінювати час виконання замовлення з чотирьох тижнів до одного». до трьох днів і надайте роздрібним клієнтам найновішу картину запасів».

Вартість доставки та комісії на ринку

  • 15% комісії за замовлення від роздрібних продавців знайдено через Faire.
  • Низькі тарифи перевізника та відсутність авансових витрат на доставку при використанні Ship With Faire.

Інтеграція Faire із Shopify дозволила мені змінити час доставки з від чотирьох тижнів до одного-трьох днів.

2. Orderchamp

Orderchamp це онлайн-ринок оптової торгівлі, розроблений для того, щоб допомогти невеликим магазинам зв’язатися з незалежними брендами.

Після безкоштовної реєстрації продавці отримають доступ до ринку з понад 150 000 міжнародних роздрібних продавців, переважно знаходиться в Європі. Платформа має функції «інтелектуального підбору», які допомагають ідентифікувати потенційних покупців, і пропонує знижені комісії за доставку, коли ви вибираєте бажаного перевізника.

Orderchamp стягує комісію 25% за перше замовлення для нових продавців, яких ви знайдете. через свій ринок, а потім бере 10% комісії за повторне замовлення. Це також підтримує дропшипінг для продавців із здатність доставляти продукти безпосередньо споживачам.

Вартість доставки та комісії на ринку

  • 10% комісії за замовлення від роздрібних продавців, знайдені через Orderchamp.
  • Orderchamp охоплює вартість доставки до 10% від вартості замовлення.

3. Creoate

Для роздрібних торговців одна з найбільших переваг покупки асортименту через Creoate полягає в тому, що він обробляє повернення. Якщо ви купуєте товари в оптових постачальників, які не можете перепродати, просто надішліть товари назад до Creoate протягом 60 днів, щоб отримати відшкодування.

Витрати на доставку та комісії на ринку

  • 15% комісії за замовлення від роздрібних продавців, знайдених через Creoate.
  • Витрати на доставку та митні збори покриваються для замовлень, доставлених через Creoate.

4. Продавайте оптом

Продавайте оптом – це американський онлайн-ринок, на якому продаються «відремонтовані, відремонтовані та надлишкові товари преміальних брендів». Його каталог складається в основному із споживчої електроніки, як-от смартфонів і ноутбуків, однак на сайті також представлено товари з одягу, меблів та інших категорій.

Go Wholesale здебільшого працює з великими компаніями, такими як Walmart, але ви can подати заявку на продаж  через платформу. Оптовики зобов’язані відправляти свої товари на один із 13 північноамериканських складів. Потім Go Wholesale виконує виконання в обмін на комісію. Покупці можуть миттєво придбати товари або надіслати пропозицію.

5. Оптова розпродаж Великобританія

Оптова розпродаж – це онлайн-ринок оптової торгівлі для роздрібних торговців, які бажають придбати продукти в результаті розпродажу та ліквідації. Платформа закуповує піддони у збанкрутілих компаній, переважно у Великій Британії, і продає їх у всьому світі за низькими оптовими цінами.

Окрім продажу піддонів ліквідованих запасів, Wholesale Clearance пропонує ринок, де продавці можуть перераховувати електроніку, одяг, інструменти та обладнання та інші предмети. Для продуктів, які продаються на ринку, Wholesale Clearance додасть комісію до ціни запиту.

6. Пряма ліквідація

Як і оптова торгівля, Direct Liquidation спеціалізується на ліквідованих запасах. Американська платформа купує надлишки запасів у роздрібних торговців, таких як Walmart і Lowe’s, і продає їх за оптовими цінами. Покупці роблять ставки на аукціонах, щоб отримати рекламний ресурс зі знижкою.

7. Alibaba

Alibaba є одним із найбільших ринків B2B у світі, більше ніж 14 мільйонів покупців, які шукають продукти для зберігання у власних магазинах. Відкриття облікового запису продавця дає вам можливість взаємодіяти з глобальним каталогом роздрібних продавців.

Постачальники Alibaba мають майже все, що може уявити покупець. З такою кількістю роздрібних торговців, які закуповують асортимент через ринок, це чудовий спосіб знайти популярні продукти, щоб купуйте в Alibaba для забезпечення свого магазину.

8. Зроблено в Китаї

Зроблено в Китаї це оптовий онлайновий ринок, призначений для з’єднання покупців B2B з китайськими постачальниками та дистриб’юторами – від споживчої електроніки до косметичних товарів – усе це вказано за комерційними цінами та доставляється по всьому світу, щоб гарантувати здорову маржу прибутку. під час перепродажу клієнтам.

9. Глобальні джерела

Global Sources це оптовий ринок у Гонконгу. Через платформу ви можете продавати все, від електроніки до модного одягу. Покупці можуть скористатися низькою мінімальною кількістю замовлень від постачальників, якщо вперше закуповують оптові запаси.

Оптові ринкові ніші

Багато оптових ринків, перелічених до цього моменту, призначені для будь-якого роздрібного продавця, незалежно від продуктів, які ви купуєте та продаєте. Але якщо ви працюєте лише в одній галузі, може бути складно знайти та продати запаси через переповнену платформу.

Ось п’ять нішевих оптових ринків, які варто розглянути:

10. RangeMe

RangeMe оптовий ринок. Визначте популярні продукти в розпродажах категорій Instagram і Nielsen, щоб ваш асортимент завжди був таким, щоб охопити покупців, які розуміються на трендах.

11. IndieMe

Вироби ручної роботи

Від кулінарної їжі до вишуканих ремесел, IndieMe це оптовий ринок для обміну товарами ручної роботи. Поставте понад 250 000 оптових товарів, виготовлених у США та Канаді. Ви купуватимете високоякісний інвентар за комерційними цінами безпосередньо від самих виробників.

12. Mable

Food-based

Mable  це оптовий ринок B2B, створений для брендів продуктів харчування та напоїв. Приділяючи особливу увагу допомозі процвітанню місцевих брендів, ви можете купувати та продавати асортимент через ринок і підтримувати інших власників магазинів у місцевих громадах. Mable бере 12,5% комісії з будь-яких нових оптових облікових записів.

13. Joor

Мода класу люкс

Продаєте модні товари класу люкс? Роздрібні продавці, такі як Farfetch і Harrods, купують товари з Оптовий ринок Joor’s . Такі дизайнерські бренди, як Balmain, Alexander McQueen і Valentino, продають товари оптом через платформу.

14. TradeIndia

TradeIndia. Як додаткову перевагу, ринок регулярно проводить і відвідує торговельні виставки, обслуговуючи тих покупців B2B , які віддають перевагу гібридним підходам до продажів під час особистого продажу.

Як вибрати найкраще оптовий ринок для вашого бізнесу

Переваги продажу та купівлі через оптові ринки очевидні. Але не всі платформи однакові. Ось як знайти те, що підходить для вашого бізнесу.

Налаштуйте свій ринок на свою аудиторію

Поширення на оптові ринки стає легшим, якщо ви знаєте, навіщо це робите.

Пов’яжіть свою нову стратегію з основними бізнес-цілями. Якщо це має на меті розширити відбиток вашого бренду, наприклад, шукайте оптові платформи з великою наявною клієнтською базою. Allbirds, бренд лише DTC, мав на меті збільшити відбиток свого бренду, тому вирішив продавати продукти через оптовий ринок Nordstrom, щоб охопити нових клієнтів, які безпосередньо не збігаються з наявною аудиторією.

Подібним чином намагайтеся продавати на ринках у безпосередній близькості як до складу вашого підприємства, так і до цільового ринку, що гарантуватиме, що покупці отримають свої продукти якомога швидше.

Простота використання та інтеграція

Бізнес електронної комерції легше масштабувати, якщо є системи для виконання повторюваних завдань, що потребують багато часу. Автоматизація не тільки економить час, але й підвищує точність. Людська помилка не може завдати хаосу клієнтським замовленням.

Шукайте оптовий ринок із системами, які знімуть з вас такі завдання:

  • Інвентаризація управління. Комбінуйте рівні запасів через усі канали збуту, включаючи оптові ринки, щоб ви ніколи не продавали продукт, якого немає в наявності.
  • Обробка платежів. Більшість торговельних майданчиків приймають оплату від оптових покупців, беруть їх частину та надсилають гроші на ваш банківський рахунок. Шукайте ринок, який може синхронізувати ці платежі з замовленнями на покупку, рахунками-фактурами та підтвердженнями замовлень.
  • Виконання замовлень. Торгові майданчики, такі як Faire, автоматично інтегруються з Shopify магазини, щоб полегшити виконання замовлення. Визначте, які замовлення потрібно виконати, і надішліть інформацію для відстеження своїм оптовим клієнтам.

Якість постачальників і покупців

Оптові постачальники і покупці мають вирішальне значення для вашого успіху з цим каналом продажів B2B. Погана комунікація з обох сторін або просто партнерство з покупцем із високим ризиком може спричинити проблеми.

Донна Джонсон, власник Whyte Quartz рекомендує будувати відносини з постачальниками та покупцями на кількох платформах.

«Перебування на кількох платформах розширило моє охоплення, і деякі з моїх покупців також купують на кількох сайтах, тож я завжди там, де вони купують», — каже вона. «Ключ — налагодити відносини з вашим роздрібні торговці. Ви хочете, щоб вони знали вас і поверталися за новими».

Перевіряючи покупців на оптовому ринку, запитайте, як покупець збирається перепродати ваш продукт. Деякі роздрібні продавці встановлюють суворі правила щодо того, де можна продавати їхні товари, із мінімальною рекламованою ціною (MAP), щоб підтримувати позитивний імідж бренду.

Здійснити перший продаж може бути легко, але слідкуйте за цим і створіть стосунки з кожним клієнтом будуть дуже важливі. Шукайте оптові ринки, які дозволяють відкриті лінії зв’язку.

Ключ — налагодити відносини з роздрібними продавцями. Ви хочете, щоб вони знали вас і поверталися за новими.

Донна Джонсон, Whyte Quartz

Оплата умови та комісія

Кінцевою метою оптової електронної комерції є отримання більше грошей. Шукаючи нові онлайн-ринки для продажу, враховуйте:

  • Методи й умови оплати. Скільки часу знадобиться для отримання ваші гроші? Гроші будуть надіслані чеком, банківським переказом чи іншим способом? Це впливає на те, як ви керуєте грошовими потоками.
  • Обмін валюти. Якщо ви продаєте через міжнародні ринки, платформи можуть стягувати комісію за обмін валюти до виплати.
  • Комісія з продажу. Багато оптових ринків отримують оплату, беручи комісію з кожного продукту, проданого через їхню платформу. Оскільки комісія досягає 25% на деяких ринках, важливо ретельно перевіряти умови продажу.

Способи доставки

Позитивний досвід клієнтів більше не визначається ціною чи якістю продукту. Швидкість надходження товару та те, чи можна його отримати безкоштовно, є основним фактором у прийнятті рішення про покупку.

Подумайте про роль доставки в продажах на оптовому ринку. Чи друкує платформа транспортні етикетки від вашого імені? Чи включена вартість доставки у вашу оптову ціну? Усе це потрібно враховувати, вирішуючи, як доставляти продукти клієнтам.

Керування поверненням

На жаль, не кожен продукт, який ви продаєте через оптовий ринок, буде перепроданий вашим покупцем. Коефіцієнт повернення роздрібної торгівлі становить зросла на 33% за останнє десятиліття , із різними причинами повернення: від речей, які виглядають інакше в реальному житті, до товарів, які надходять пошкодженими.

Подивіться, чи ваш оптовий ринок виконує цей процес повернення за вас. Деякі з них дозволяють покупцям відправляти запаси назад на склад ринку та обробляти повернення від вашого імені. Інші наполягають, що постачальники самі обробляють повернення поза ринком.

Поширені запитання про оптові ринки

Що таке оптові ринки?

Оптові ринки – це онлайн-платформи, де компанії можуть купувати та продавати товари великими партіями. Зазвичай вони спеціалізуються на пропозиції товарів за зниженими цінами, часто від виробників або постачальників. Ці ринкові майданчики часто дозволяють покупцям купувати товари оптом, що полегшує та економить для компаній придбання необхідних товарів. Деякі з найпопулярніших оптових ринків включають Faire, Alibaba, Global Sources, DHgate та Amazon.

Який ринок найкращий для оптової торгівлі?

Найкращий ринок для оптової торгівлі залежатиме від типу продукту чи послуги, які ви хочете продати. Деякі з найпопулярніших ринків оптової торгівлі включають Faire, Alibaba, Amazon, eBay і DHgate.

Які приклади ринків?

  • Faire
  • Оптове оформлення Великобританії
  • Продавайте оптом
  • Зроблено в Китаї
  • Глобальні джерела
  • Alibaba
  • RangeMe
  • IndieMe
  • Orderchamp
  • Joor

Що таке оптовий ринок B2B?

Оптовий ринок B2B – це онлайн-платформа, яка об’єднує компанії один з одним з метою купівлі і продаж товарів і послуг оптом. Ці ринки дозволяють компаніям купувати товари за оптовими цінами без необхідності зв’язуватися з окремими постачальниками. Вони також надають широкий спектр послуг, як-от пошук продуктів, рейтинги продавців і відгуки, обробка платежів, доставка тощо.