Створення веб-сайту є одним із найшвидших способів прискорити розвиток вашого малого бізнесу. Елегантний сучасний сайт допоможе вам знайти нових клієнтів, покращити взаємодію з користувачем і збільшити продажі за допомогою онлайн-магазину.
Створення власного веб-сайту ніколи не було таким простим. Конструктори веб-сайтів
спростіть дизайн сторінок, які представляють ваш бренд. Вони також мають бізнес-інструменти, як-от служби доставки та оформлення замовлення в режимі онлайн, і маркетингові функції, як-от оптимізація пошукових систем (SEO).
Ця публікація містить усю інформацію, необхідну для створення веб-сайту для вашого бізнесу за допомогою Shopify або інший конструктор веб-сайтів.
Як створити веб-сайт за допомогою конструктора веб-сайтів за 9 кроків
- Визначте мету свого веб-сайту
- Виберіть конструктор веб-сайтів
- Виберіть веб-хостинг
- Виберіть доменне ім’я
- Виберіть макет
- Додайте релевантні сторінки
- Підключіть платіжну систему електронної комерції
- Додайте бізнес-інструменти
- Перегляньте, протестуйте та опублікуйте свій веб-сайт
1. Визначте мету свого веб-сайту
Перш ніж розпочати створення веб-сайту, поставте певні цілі. Чого ви хочете досягти, створюючи веб-сайт? Розробка бачення вашого сайту допоможе вам вибрати, над якими функціями працювати в першу чергу.
Звичайні функції бізнес-сайту включають:
- Продаж фізичних або цифрових продуктів
- Продаж послуг
- Публікація інформації про вашу компанію
- Вираження вашого бренду
- Обмін оновленнями та оголошеннями в блог
- Висвітлення відгуків клієнтів
- Перетворення відвідувачів веб-сайту на потенційних клієнтів
- Збільшення аудиторії
Один раз ви поставили свої цілі, ви можете скласти план, як їх досягти. Якщо ваша мета, наприклад, продавати фізичні продукти, подумайте, як ви будете організовувати свій асортимент, рекламувати продукти та обробляти платежі.
Розробка веб-сайту є постійним завданням немає кінцевої точки. Отже, конкретні цілі, а потім детальні плани, розбиті на завдання, допоможуть вам будувати цілеспрямовано.
2. Виберіть конструктор веб-сайтів
Найшвидший спосіб створити веб-сайт для бізнесу — за допомогою конструктора веб-сайтів. Конструктори веб-сайтів — це інструменти для розробки веб-сторінок і додавання функцій. Вони використовують інтерфейси перетягування, щоб ви могли розробляти без знання кодування. Найкраще програмне забезпечення для створення веб-сайтів включає:
- Шаблони та теми для пришвидшення створення
- Користувацькі параметри
- Бібліотека вмісту зображень і відео
- Інструменти дизайну за допомогою перетягування
- Оптимізація вашого веб-сайту, маркетингу та продажів
- Інструменти для створення вмісту штучного інтелекту
З часом ви, ймовірно, захочете оновити свій базовий сайт за допомогою спеціальних функцій. Для цього може знадобитися змінити файли HTML і CSS вашого веб-сайту. Найкращі розробники веб-сайтів мають дозволити вам редагувати свій код і за потреби взяти під контроль.
Ви можете використовувати конструктор веб-сайтів від Shopify, щоб створювати всілякі веб-сайти, а не лише онлайн-магазини.
Коли ви створюєте веб-сайт на Shopify, ви отримаєте доступ до настроюваних, адаптованих до мобільних пристроїв тем і цілодобової підтримки в реальному часі, яка допоможе вам розробити веб-сайт , на свій розсуд.
Якщо ви будете готові почати продавати або рекламувати свій вміст, Shopify матиме все необхідне для зв’язку з вашою аудиторією (треті сторони не потрібні).
Ви можете приймати платежі, залучати потенційних клієнтів і інформацію про клієнтів, а також автоматизувати комунікацію електронною поштою повністю в межах платформи.
Які ще є конструктори веб-сайтів, крім Shopify?
Крім Shopify, популярні веб-сайти та платформи електронної комерції включають Horoshop, Shop-Exspress та WordPress.
Кожна платформа пропонує різні переваги, тому подумайте про цілі вашого веб-сайту та про те, які функції будуть найбільш корисними. Порівняйте простоту використання, варіанти дизайну, можливості налаштування, ціни та підтримку клієнтів.
Інші редактори веб-сайтів із функцією перетягування включають:
- Weebly
- 3dcart
- Volusion
- GoDaddy
3. Виберіть веб-хост
Кожен веб-сайт розміщено на сервері. Веб-хостинги звільняють місце на серверах для вашого сайту та всіх його супутніх даних.
Вибір постачальника послуг хостингу може бути складним, оскільки кожна хостингова компанія пропонує різні плани оплати з обмеженнями на передачу даних, доменні облікові записи електронної пошти та сховище. Крім того, коли ви обираєте хост, ви не впевнені, наскільки швидко ви розвиватиметеся чи які послуги вам знадобляться в майбутньому.
Якщо ви створюєте онлайн-магазин, шукайте хости електронної комерції, які пропонують:
- Необмежену пропускну здатність, тому з вас ніколи не стягуватиметься плата за трафік веб-сайту в міру зростання.
- Відповідність стандартам індустрії платіжних карток (PCI), щоб зберегти дані клієнтів у безпеці.
- Швидкі сервери, щоб клієнти могли швидко завантажити ваш веб-сайт незалежно від того, де вони є.
- Необмежене пересилання електронної пошти, щоб заощадити час і допомогти вашому бізнесу виглядати професійно.
- Ваш власний домен, тому ви можете швидко створити та зареєструвати доменне ім’я для свого веб-сайту.
Кожен план Shopify включає швидкий і надійний веб-хостинг, включаючи доменні імена, необмежену пересилання електронної пошти та необмежену пропускну здатність. Сервери Shopify розміщені по всьому світу, тому користувачі можуть швидко завантажити ваш веб-сайт, де б вони не були.
Дізнайтеся більше про веб-хостинг Shopify.
4. Виберіть доменне ім’я
Доменне ім’я – це цифрова адреса вашого веб-сайту, за якою люди знаходять вас в Інтернеті. Це забезпечує довіру до вашого бізнесу та, якщо його ретельно вибирати, допомагає вашому сайту отримати вищий рейтинг у результатах пошуку за галузевими ключовими словами.
Вибираючи доменне ім’я:
- Зберігайте він короткий і відповідає бренду
- Виберіть домен верхнього рівня (TLD), якщо це можливо
- Розгляньте домени для окремих країн (.ca,.co. uk тощо)
- Включіть ключові слова, пов’язані з вашим веб-сайтом
Доменні імена зберігаються на система доменних імен (DNS), глобальна система зберігання. Вам потрібно буде перевірити, чи назва вашої компанії або вибрана назва сайту доступна як домен.
Ви можете перевірити наявність доменного імені в будь-якого постачальника хостингу. Ось інструмент пошуку доменних імен від Shopify.
Якщо він безкоштовний, ви можете зареєструвати домен за допомогою служби хостингу, як-от Shopify, Google Domains або GoDaddy. Оскільки доменні імена є універсальними, кожен постачальник пропонує однаковий вибір імен.
Якщо назва вашої компанії вже використовується, проявите креативність і виберіть домен, який виражає ваші бренд. Наприклад, Biko, інтернет-магазин одягу, використовує домен ilovebiko.com. Він зручний, зрозумілий і налаштовує клієнтів на правильний настрій, коли вони прибувають.
Інші варіанти, коли буде зайнято домен першого вибору, включають додавання суфікса (наприклад, storenameonline.com, storenamecanada.com) або використовуючи інше розширення (наприклад, storename.shop, storename.ca). Просто пам’ятайте: зміна доменних імен після того, як ваш веб-сайт створено, може спричинити головний біль для пошукової оптимізації, тому вибирайте з розумом.
Потрібне натхнення? Скористайтеся безкоштовною від Shopify генератор доменних імен.
5. Визначтеся з макетом
З хостингом і доменним іменем ваш веб-сайт готовий до створення. Першим етапом розробки веб-сайту є пошук правильного макета та теми, які відповідають вашому вмісту та бренду.
Ваш конструктор веб-сайтів, імовірно, запропонує безкоштовні та платні теми, які ви можете встановити. Більшість тем розроблено для конкретних випадків використання, як-от сайти для ведення блогів або теми для онлайн-магазинів.
Відповідність між вашою темою та вмістом веб-сайту не Не потрібно бути ідеальним — ви можете редагувати кольори та елементи пізніше. Але спробуйте знайти широку відповідність, враховуючи такі фактори, як ваш бренд, галузь і розмір каталогу продуктів.
Shopify Theme Store містить понад 100 платних і безкоштовних тем, кожна з яких має відмінні стилі та функції. Ви можете вибрати одну з тем, створених всесвітньо відомими дизайнерами, зокрема Happy Cog, Clearleft і Pixel Union.
Кожну тему Shopify можна налаштувати, зручну для користувача та дозволяє попередньо переглядати вітрину під час роботи над нею.
Як вибрати тему веб-сайту:
Виберіть тему з кількома варіантами
Багато тем включають різні параметри макета, підтримуючи навіть більш глибокі рівні налаштування.
Шукайте вбудовані функції.
Подумайте про функції, які вам потрібні, виходячи з цілей вашого веб-сайту. Наприклад, якщо у вас багато продуктів, знайдіть тему з пошуковим рядком із автоматичним заповненням. Якщо ви хочете виділити нагороди та відзнаки, розгляньте тему з медіа-розділом.
Не вибирайте теми на основі кольорів або шрифтів.
Колирна схема відповідає вашому бренду корисно, ви завжди можете оновити кольори, шрифти та інші візуальні деталі пізніше.
Тестуйте різні теми, перш ніж використовувати.
Ви ніколи не застрягнете на темі. Якщо ви виявите щось у темі, що вам не підходить (наприклад, як її дизайн перекладається на телефони), ви можете встановити нову, не створюючи заново всі свої веб-сторінки.
Якщо вам потрібна допомога в розробці вашого магазин, найміть експерта Shopify.
6. Додайте релевантні сторінки
Релевантна сторінка на вашому веб-сайті означає різні речі залежно від типу вашого бізнесу.
Сторінки продуктів і колекцій необхідні, якщо ви керуєте сайтом електронної комерції. Вам знадобляться цільові сторінки для вашого меню та бронювання, якщо ви власник ресторану. Професіонали з нерухомості, ймовірно, додадуть сторінку для демонстрації свого списку та форму для збору контактної інформації.
Складіть план вмісту для пошукової оптимізації, щоб оцінити свої сторінки
Незалежно від сторінок і дописів, які ви додаєте. ваш сайт, зберігайте вміст, відповідний вашій галузі та ніші. Це починає процес формування авторитету у вашій сфері знань. Коли ви завантажуєте вміст і відвідувачі взаємодіють із вашим веб-сайтом, Google розміщуватиме сторінки вашого веб-сайту у своєму каталозі.
Коригування вмісту відповідно до конкуренції та підвищення цінності для відвідувачів — це процес, який називається пошуком оптимізація двигуна. Ви можете оптимізувати свій вміст, зіставивши його з популярними пошуковими термінами та ключовими словами. Знайдіть ключові слова, релевантні вашому веб-сайту, за допомогою інструмента планування ключових слів.
Стандартні сторінки для вашого веб-сайту включають:
Домашню сторінку
Домашня сторінка – це вхід на ваш сайт. Він повідомляє, хто ви є та які послуги ви надаєте. Використовуйте домашню сторінку , щоб спрямувати відвідувачів до ваших ключових продуктів і пропозицій.
Сторінки продуктів
Сторінки продуктів описують і підказують ваші товари, а також надати покупцям таку інформацію, як рівень запасів, огляди та варіанти продукту. Створіть нову сторінку для кожного продукту чи послуги, які ви надаєте, щоб зробити їх індивідуальними для пошуку.
Контактна сторінка
A Контактна сторінка дозволяє людям зв’яжіться, якщо у них виникнуть запитання. Ви можете включити різні канали підтримки клієнтів, як-от контактну форму, або спрямувати людей до поширених запитань.
Сторінка поширених запитань
На сторінці поширених запитань , ви можете відповісти на поширені запитання людей про ваш бізнес. Чудово заохочувати самообслуговування, щоб зменшити навантаження на команди підтримки клієнтів.
Сторінка «Про програму»
Створіть сторінку, яка розповідатиме вашу історію та пояснює причину існування вашого сайту. Сторінка Про мене допомагає відвідувачам зв’язатися з вашим брендом і зміцнити довіру. Ви також можете додати відповідну інформацію та посилання до своїх профілів у соціальних мережах.
Сторінки політики
Незалежно від вашої бізнес-моделі, існують юридичні правила, яких вам потрібно дотримуватися. Наприклад, для магазинів електронної комерції потрібна політика повернення і політика доставки.
Крім цих типів сторінок, намагайтеся створювати сторінки, які викликають довіру клієнтів, як-от публікації в блогах, посібники для покупців і незалежні огляди.
Докладніше: Контрольний список довіри магазину з 39 пунктів: наскільки надійним є ваш інтернет-магазин?
7. Підключіть платіжну систему електронної комерції
Багато компаній створюють веб-сайти для здійснення продажів. Щоб досягти цієї мети, відвідувачам має бути якомога легше здійснювати покупки через ваш веб-сайт. Незалежно від того, чи здійснюєте ви дропшипінг чи продаєте власні продукти, безперебійна платіжна система не підлягає обговоренню.
На щастя, сучасні розробники веб-сайтів зазвичай мають власні системи обробки платежів або плагіни електронної комерції, які можна використовувати для прийому платежів клієнтів.
Усі плани Shopify включають Платежі Shopify, які дозволяють власникам веб-сайтів приймати кредитні картки — сторонні програми не потрібні. Ви також можете запропонувати варіанти експрес-оплати, наприклад Bay Pay, Google Pay і PayPal або дозвольте клієнтам платити з часом за допомогою Afterpay.
8. Додайте бізнес-інструменти
Shopify App Store має понад 8000 доповнень, створених для розширення можливостей веб-сайтів Shopify. Ці програми сторонніх розробників можуть зв’язати ваш веб-сайт із соціальними мережами та зовнішніми каналами продажів, підвищити якість вмісту та дизайну сторінки, а також спростити процес доставки та виконання.
Багато інших платформ для створення веб-сайтів мають подібні бібліотеки. розширень та інтеграцій. Ви можете знайти безкоштовні програми Shopify , щоб допомогти:
- Створити список маркетингу електронною поштою
- Знайти популярні продукти продавати в Інтернеті
- Розміщувати рекламу на Facebook
- Створювати спливаючі вікна для отримання потенційних клієнтів
- Пропонувати підтримку в чаті
- Створювати програми лояльності
- Інтеграція з сайтами онлайн-продажів
- Додайте більше платіжних шлюзів до свого кошика для покупок
- Зрозумійте дані Google Analytics
Ці бізнес-інструменти можуть розкрити нові можливості для вашого веб-сайту, що покращить взаємодію з клієнтами та збільшить продажі. Усе зводиться до пошуку відповідних програм і цін для потреб вашого бізнесу.
9. Перегляньте, протестуйте та опублікуйте свій веб-сайт
Створення веб-сайту для вашого бізнесу є першим кроком у створенні присутності в Інтернеті. Ретельно перевірте свій сайт, щоб переконатися, що вміст завантажується правильно та всі гіперпосилання функціонують. Виконайте швидку перевірку взаємодії з користувачем і переконайтеся, що ваші продукти та послуги представлені так, як ви хочете.
Надішліть свій веб-сайт колегам, друзям і родині, щоб переконатися, що він швидко та правильно завантажується на різних пристроях і підключеннях до Інтернету..
Погляньте на нього востаннє, щоб переконатися, що все гаразд. Дотримуючись цього покрокового посібника, ваш новий веб-сайт має бути готовий до роботи!
Прочитайте повний посібник на як розпочати бізнес електронної комерції.
Як безкоштовно створити веб-сайт за допомогою Shopify
Якщо ви хочете створити веб-сайт щоб продавати продукти чи рекламувати свій бренд, ви можете негайно розпочати роботу з конструктором веб-сайтів Shopify.
Налаштуйте свій сайт за допомогою триденної безкоштовної пробної версії Shopify. Після цього продовжуйте будувати за допомогою першого місяця використання Shopify лише за 1 долар.
Shopify спеціалізується на комерції, тож окрім конструктора веб-сайтів, є й інші функції, які допоможуть вам розвивати свій онлайн-магазин або звичайний магазин..
Ось як почати.
1. Створіть обліковий запис Shopify
Перейдіть до Shopify і почніть безкоштовну пробну версію. Вам знадобиться адреса електронної пошти та основне уявлення про те, чому ви хочете створити свій веб-сайт. Якщо вам потрібно, ви можете створити власний домен пізніше.
2. Додайте основну інформацію про сайт
Коли ви перейдете в конструктор магазину, ви побачите меню зліва з посиланнями на різні інструменти та функції. Натисніть «Налаштування», щоб налаштувати назву веб-сайту, часовий пояс і валюту, або дотримуйтеся посібника з налаштування, щоб почати додавати вміст на свій сайт.
3. Виберіть свою тему
Перейдіть відразу до додавання продуктів до свого магазину або встановіть тему сайту, натиснувши «Налаштувати тему». Усі теми постачаються з найкращою в галузі системою оплати Shopify. За замовчуванням Shopify надає тему для вашого магазину.
Якщо ви хочете змінити вигляд, натисніть «Інтернет-магазин» на лівій бічній панелі та ознайомтеся з безкоштовними темами. Виберіть популярну безкоштовну тему з конструктора веб-сайтів. Ви також можете відвідати магазин тем для професійно розроблених платні теми. Звертайте увагу на деталі та читайте відгуки, щоб знайти найкращий варіант для свого магазину.
4. Налаштуйте свою тему
Після того, як ви вибравши тему, можливо, ви захочете внести деякі базові зміни на рівні всього сайту у колірну схему чи вибір шрифту. Для цього натисніть «Налаштувати» після вибору теми та скористайтеся інструментами меню, щоб відредагувати розділи сторінки або параметри теми. Тут ви також можете налаштувати логотип, макет та інші функції свого сайту.
5. Додайте сторінки та вміст
Залишайтеся на екрані живого конструктора або поверніться до посібника з налаштування, щоб додати сторінки, вміст і меню навігації на свій веб-сайт. Створіть вміст для розділів «Про нас» і «Контакти». Спробуйте опублікувати допис у блозі, щоб поділитися більш особистою або складною інформацією.
6. Додайте продукти
Коли дизайн вашого магазину буде готовий, натисніть кнопку «Продукти» в меню та почніть заповнювати інформацію про свій продукт. Дотримуйтеся процесу, щоб додати назви, описи, ціни, зображення та відео. Упорядковуйте продукти, створюючи колекції та категорії.
Ви можете додавати власні продукти, цифрові продукти та послуги, а також сторонні продукти на веб-сайт Shopify.
7. Додайте спосіб оплати
Щоб клієнти могли скористатися вашою оплатою, вам потрібно буде додати постачальника платежів на свій веб-сайт. У розділі «Налаштування» або «Посібник із налаштування» перейдіть до «Платежі» та активуйте Shopify Payments, PayPal або іншого постачальника платежів.
Якщо ви виберете Shopify Payments, ви автоматично налаштовані на прийняття всіх основних методів оплати.
8. Завершіть свій магазин, а потім продовжуйте будувати!
Розмістіть тестове замовлення щоб переконатися, що все працює, а потім виберіть план для повного запуску веб-сайту. Коли ви ближче познайомитесь із конструктором магазинів, зануртеся в доставку, маркетинг, аналітику та інші основні функції сайту за допомогою меню налаштувань.
Тепер, коли ви створили веб-сайт для свого бізнес, що далі?
Ваш веб-сайт не є статичним активом; він потребує регулярного обслуговування та розвитку. Оновлення проекту, нові функції та розширений вміст допоможуть вашому сайту залишатися релевантним і конкурентоспроможним.
Після того, як ви створите базові елементи свого сайту, ви зможете розробляти спеціальні функції або націлюватися на конкретних відвідувачів.
Якщо ви створили магазин Shopify і готові монетизувати, прочитайте про те, як отримати свій перший продаж за 30 днів
Поширені запитання про те, як створити веб-сайт
Чи можу я створити безкоштовний веб-сайт?
Ви можете створити простий безкоштовний веб-сайт за допомогою кількох платформ конструктора веб-сайтів, зокрема WordPress, Wix і Weebly. Щоб використовувати власне доменне ім’я та отримати доступ до таких функцій, як шаблони електронної комерції, вам потрібно перейти на платний план.
Чи потрібен мені домен для створення веб-сайту?
Для створення веб-сайту вам не потрібне доменне ім’я. Shopify та інші платформи для створення сайтів надають безкоштовні адреси хостингу (зазвичай у форматі: yourname.hostingcompany.com). Якщо ви хочете придбати та використовувати власне доменне ім’я, просто перенесіть свій сайт на нову адресу.
Як мені отримати домен для свого веб-сайту ?
Ви можете придбати домен у реєстратора доменів. Більшість служб веб-хостингу також дозволяють придбати домен разом із їхніми найдешевшими пакетами послуг веб-хостингу. Більшість доменів коштують близько 30 доларів США на рік, хоча продажні ціни на домени значно відрізняються залежно від попиту.