Підсумок штучного інтелекту
У 2024 році заробіток у соціальних мережах буде різноманітним і доступним, з кількома стратегіями для творців і брендів. Люди можуть стати мікроінфлюенсерами, співпрацювати з брендами, брати участь у афілійованому маркетингу або продавати безпосередньо на платформах через соціальну комерцію. Інші прибуткові напрямки включають продаж особистих товарів, пропозицію тренінгів або наставництва та створення цифрових продуктів, таких як курси чи електронні книги. Кожен із методів надає унікальні можливості для монетизації присутності в соціальних мережах, підкреслюючи необхідність надійної маркетингової стратегії для максимізації потенційних прибутків.

Наразі складніше, ніж будь-коли, отримувати гроші за публікації в соц.медіа. Отже, що роблять бренди та творці, щоб виділитися з натовпу? Ось вісім способів заробити гроші в соціальних мережах у 2024 році.

Як заробити гроші в соціальних мережах: 8 способів

  1. Стати мікроінфлюенсер
  2. Партнерство з брендами
  3. Стати партнером партнер
  4. Продавайте власні товари
  5. Продавайте власні товари
  6. Пропонувати коучинг або наставництво
  7. Продавати курси чи книги
  8. Створювати та продавати цифрові продукти

1. Станьте мікроінфлюенсером (він же мікро-творцем)

Деякі люди заробляють гроші в соціальних мережах як творці вмісту та інфлюенсери, показуючи бренди у своїх публікаціях.

Вам не потрібна велика кількість підписників, щоб розкрити свій потенціал прибутку. Мікроінфлюенсери можуть почати заробляти гроші в соціальних мережах, маючи лише 1000 підписників. Одне опитування HypeAuditor виявили, що впливові особи Instagram можуть брати від 20 до 100 доларів США за одну публікацію, навіть якщо у них менше 10 000 підписників.

Але чим більше у вас підписників, тим більше грошей ви можете заробити. Наприклад, якщо у вас від 500 000 до мільйона підписників, середня ціна за публікацію може сягати 7000 доларів США.

Ринкові ніші також можуть дозволити вам вищі ставки для інфлюенсерів маркетинг. Це дає вам змогу орієнтуватися на конкретну аудиторію та галузь, і бренди в цій ніші будуть більш готові платити вищі ставки через вашу цільову аудиторію.

Отримайте гроші від брендів, які вам подобаються, за допомогою Shopify. Співпраця

Shopify Collabs дозволяє легко знаходити бренди, які відповідають вашому настрою, налагоджувати партнерські відносини, отримувати гроші за те, що ви продаєте, і відстежувати все в одному місці.

Дізнайтеся про Shopify Collabs

2. Співробітництво з брендами

Співпраця з брендами для створення контенту в соціальних мережах і маркетингових кампаній може заробити гроші на соціальних каналах, оскільки це гнучкий варіант. Крім того, робота з брендами — це чудовий спосіб легітимізувати свій маркетинговий бізнес із впливовим впливом і здатися професіоналом іншим потенційним партнерам.

Багато творців соціальних мереж досягли успіху завдяки співпраці з брендами. Часто люди використовують соціальні мережі як додаткову роботу, щоб доповнити дохід від своєї повної роботи. Ви можете залучити їх до спонсорів вашого вмісту, створити для них рекламу та ексклюзивний вміст або приєднатися до запуску продукту, щоб розширити його охоплення.

Коли ви співпрацюєте з брендами, позиціонуйте себе таким чином, щоб відповідати їхнім потребам.. Подумайте, чого б хотів бренд від співпраці. Створіть презентацію або прес-підбірку, яка висвітлює цю інформацію та демонструє ваші найкращі дописи. Ви можете поділитися аналітикою свого охоплення та залученості, а також тематичними дослідженнями минулої співпраці, якщо вони у вас є.

3. Станьте афілійованим партнером

Партнерський маркетинг — це пасивний спосіб отримання прибутку за рекомендацію продуктів і послуг у ваших каналах соціальних мереж. Компанії платять комісію в обмін на кожен продаж, який ви згадуєте про бізнес. Це свого роду загальна версія партнерства брендів. Партнерські програми зазвичай мають нижчу комісію, але вони доступніші. Іншими словами, легше працювати з брендом як афілійований, ніж як контент-партнер.

Ви можете використовувати свої соціальні медіа-платформи, щоб заробляти гроші, афілійованого маркетингу, ділячись своїми унікальними реферальними кодами та посиланнями у своїх публікаціях. І найкраще те, що ви можете розпочати афілійований маркетинг без грошей.

Багато впливових людей у соціальних мережах і творців вмісту діляться партнерськими кодами брендів, які їм подобаються. Потім вони отримують комісію в обмін на кожного клієнта, який робить покупку за допомогою коду. Іноді партнерські коди також включають знижку як додатковий стимул.

Якщо ви хочете почати заробляти гроші в соціальних мережах як афілійований маркетолог, перегляньте такі ресурси:

  • Партнерський маркетинг для початківців: ваш посібник із початку роботи
  • 16 порад щодо партнерського маркетингу та стратегій, щоб заробити більше грошей
  • Instagram Партнерський маркетинг: усе, що вам потрібно знати
  • Партнерський маркетинг на YouTube: 7 професійних порад, як отримати додатковий дохід
  • Почніть заробляти з партнерська програма Amazon

Пам’ятайте: не всі партнерські мережі та програми однакові. Кожен із них має власну комісію та структуру виплат, серед інших вказівок. Найкращі партнерські програми пропонують хороші ставки комісії та часті чи миттєві виплати. Завжди проводите дослідження, щоб знайти найкращий варіант для своїх цілей.

4. Продавайте власні продукти

Ви також можете заробляти гроші, продаючи продукти безпосередньо в соціальних мережах, використовуючи їх як платформу для продажу, навіть без власного сайту електронної комерції. Соціальна комерція відкрила двері для прямих продажів через платформи, зокрема Instagram і TikTok, що дає змогу продавати клієнтам безпосередньо з платформи соціальних мереж, на якій вони вже перебувають.

Ви можете розробити продукти приватної торгової марки, створюйте дизайни для друку на вимогу або співпрацюйте з дропшиппером, щоб швидко розпочати роботу.

Використовуючи платформу, як Shopify, ви навіть можете запустити власний онлайн-магазин та інтегрувати його з вибраними вами соціальними комерційними каналами, щоб керувати повноцінним багатоканальним бізнесом. Shopify має безліч інтеграцій на вибір, що дозволяє перетворити його на повноцінний командний центр, де ви можете керувати всіма аспектами свого бізнесу.

5. Продавайте власні товари

Якщо ви створили сильний бренд, ви можете подумати про те, щоб перетворити його на брендовані товари. Соціальні мережі є чудовим каналом для просування продуктів, чи то залучення людей до вашого магазину Shopify, чи продаж безпосередньо через соціальну комерцію та такі інструменти, як Linktree.

Джулія Роблін — канадська художниця з Вінніпегу, Манітоба, яка стала її успіх TikTok у бізнес-можливість, засновану на продуктах. Вона почала публікувати свої ідеї татуювань і швидко зібрала аудиторію з понад півмільйона підписників. Коли люди вимагали від неї дизайну товарів, які вони могли придбати, вона відкрила магазин Shopify, щоб продавати товари у вигляді наклейок, одягу та макетів татуювань. Це було обхідним шляхом для суворої обмеження щодо коштів творців.

Жінка у футболці із зображенням двох жаб Джулії Роблін грає в TikTok

Виготовлення та продаж товарів не вимагає великого досвіду. Насправді ви можете аутсорсингувати все, від дизайну продукту до виконання замовлень. Ви навіть можете співпрацювати зі сторонніми постачальниками послуг друку на вимогу, які можуть виробляти та доставляти ваші продукти клієнтам від вашого імені.

Кожна платформа має свої власні правила щодо надходження для продажу продуктів на своїй платформі. Джулія знайшла спосіб використовувати TikTok для просування свого комерційного підприємства. Перегляньте ці посібники для окремих каналів, щоб допомогти вам зорієнтуватися в нюансах продажу сувенірів у соціальних мережах:

  • Як створювати та продавати сувеніри на TikTok
  • Контроль над творцями: як ютубери можуть заробляти гроші за допомогою сувенірів
  • Як заробляти гроші на Twitch: створення сувенірів

6. Запропонуйте коучинг або наставництво

Ви можете заробляти гроші в соціальних мережах, продаючи консультаційні чи коучингові послуги.

Є багато шляхів, якими ви можете скористатися цією бізнес-ідеєю. Ви можете вибрати конкретну нішу, наприклад допомогти компаніям, які працюють із продуктами, створити плани соціальних медіа або навчити професійних фотографів, як підготувати свої фотографії для своїх стрічок. Ви можете запропонувати приватні індивідуальні тренінги або організовувати групові тренінги, програму членства чи платну спільноту.

Подумайте про об’єднання своїх послуг у пакети, що захистить ваш час і запобіжить перетворенню ваших стосунків на схоже на відносини роботодавець-працівник. Можливо, ви пропонуєте певну кількість публікацій за фіксовану плату за пакет або проводите аудит за встановленою ціною.

7. Продавайте онлайн-курси чи електронні книги

Версія коучингу з використанням пасивного доходу передбачає перетворення ваших знань на курси чи електронні книги, що, по суті, забезпечує продуктивність ваших коучингових послуг.

Продавайте курси на своєму сайті Shopify, а потім рекламуйте їх у своїх акаунтах у соціальних мережах. Це дає вам більше можливостей контролю та розуміння вашого бізнесу, одночасно пропонуючи зручність повної інтеграції з соціальними інструментами.

Створюючи продукти, орієнтовані на вміст, переконайтеся, що ви готові до регулярних оновлень. Щорічні – гарна ідея, але це може відрізнятися залежно від теми.

8. Виготовлення та продаж цифрових продуктів

Виготовлення та продаж цифрових продуктів – це ще один цікавий напрямок для вивчення в соціальних мережах. Цифрові продукти бувають різних форм, тому це гнучке підприємство. Можливо, у вас уже є цифрові активи, які можна перетворити на продукцію, яку можна продавати.

Ось кілька ідей, які допоможуть вам почати:

    • ифрове мистецтво та дизайн
      • Цифрове мистецтво та дизайн: цифрові ілюстрації; графічні дизайни; художні принти; настроювані шаблони дизайну для публікацій у соціальних мережах, історій або банерів
      • Фотографія: високоякісні стокові фотографії, цифрові шпалери або фотографії/попередні налаштування Lightroom
      • Електронні книги та посібники: докладні посібники чи навчальні посібники, пов’язані з вашою нішею
      • Планувальники для друку: календарі чи органайзери для різних цілей; задовольнити конкретні потреби, такі як фітнес, продуктивність або постановка цілей
      • Онлайн-курси: курси для таких платформ, як Udemy або Teachable; живі вебінари; віртуальні майстерні; Сеанси запитань і відповідей
      • Музика та аудіо: цифрові музичні доріжки, звукові ефекти, зразки аудіо або шаблони та попередні налаштування музичного виробництва
      • Віртуальні ресурси : 3D-моделі для використання у віртуальних середовищах або іграх; віртуальні ресурси для творців вмісту, такі як віртуальні фони
      • Ресурси кодування та шаблони: фрагменти коду, шаблони веб-сайтів або шаблони програм

      Як чи заробляю я гроші в соціальних мережах, якщо я є брендом?

      Бренди також можуть використовувати соціальні мережі для стимулювання продажів продукції та підвищення впізнаваності бренду. Насправді, багато з наведених вище ідей застосовні. Існує невелика різниця між окремими особами та компаніями, коли справа доходить до створення популярного монетизованого вмісту соціальних мереж. Компанії тепер особисті, а люди тепер бренди.

      Незалежно від цього, ось кілька ідей:

      • Стимулюйте розпродажі та спеціальні пропозиції: Знижки, розпродажі, розіграші та спеціальні пропозиції дають клієнтам додатковий стимул купувати. А обмежені за часом пропозиції вселяють почуття терміновості. Коли справа доходить до реклами знижок у соціальних мережах, ви можете пропонувати коди в обмін на реєстрацію електронної пошти, як стимул для взаємодії з соціальними мережами або навіть ексклюзивні пропозиції для найкращих клієнтів у вашому списку «близьких друзів» в Instagram.
      • Виділіть своїх найкращих клієнтів: Вміст, створений користувачами (UGC) – чудовий спосіб збільшити продажі в соціальних мережах. Це не тільки дає вам легкий доступ до вмісту, що є постійним викликом для брендів, — ви також можете позначати пропоновані продукти для продажу в соціальних мережах.
      • Створіть очікування для запуск продукту: соціальні медіа є чудовою платформою для створення галасу навколо конкретних подій, а саме запуску продукту. Завдяки правильному поєднанню платних, органічних і впливових публікацій ви можете представити свій бренд мільйонам потенційних клієнтів.
      • Продавайте свої продукти напряму: соціальна комерція означає, що люди можуть робити покупки на платформах соціальних мереж, не відвідуючи спеціальний сайт електронної комерції. Завдяки інтеграції Shopify у Facebook і Instagram ваші продукти Shopify автоматично синхронізуватимуться з вашими вітринами Facebook і Instagram. Ви також можете легко створювати оголошення, позначати продукти в публікаціях, які можна придбати, і пропонувати оплату одним дотиком.
      • Співпраця з творцями: Співпраця з творцями показує ваш продукт і бренд новій зацікавленій цільовій аудиторії. Це також чудовий спосіб зібрати невелику колекцію вмісту, щоб додати її до свого арсеналу для подальшого використання.

      Повільні та постійні перемоги

      Хоча існує багато різних способів заробляти гроші в соціальних мережах, насправді вам, ймовірно, доведеться зробити більшість — можливо, навіть усі — щоб заробити пристойні гроші в соціальних мережах.

      Головне пам’ятати, що наполеглива праця та послідовність є ключовими. Щоб створити лояльну, зацікавлену аудиторію в соціальних мережах, потрібно багато часу, і ви повинні пропонувати цінність, якщо очікуєте, що користувачі дадуть вам свої гроші. Почніть із сильної маркетингової стратегії в соціальних мережах, яка окреслює ваші цілі, а потім створіть дорожню карту для досягнення цієї мети.

      Знайдіть впливових людей для просування ваших продуктів за допомогою Shopify Collabs

      Установіть програму Shopify Collabs сьогодні, щоб співпрацювати з творцями, рекламувати свої продукти, залучати нових клієнтів, збільшувати продажі та відстежувати ефективність афілійованих кампаній – і все це від адміністратора Shopify.

      Установіть програму Shopify Collabs

    Поширені запитання про те, як заробляти гроші в соціальних мережах

    Скільки грошей я можу заробити в соціальних мережах?

    Ви можете заробити скільки завгодно грошей у соціальних мережах. Витративши певний час і зусилля, а також вибравши правильну маркетингову стратегію в соціальних мережах, ви зможете розкрити безмежний потенціал заробітку в соціальних мережах.

    Яка платформа соціальних мереж платить найбільше?

    Немає єдиної соціальної медіа-платформи, яка б принесла найбільше. Сума, яку ви заробите, залежить від вашого підходу та якості ваших підписників.

    Скільки підписників вам потрібно, щоб заробляти гроші в соціальних мережах?

    Ви можете заробляти гроші в соціальних мережах, маючи менше 1000 підписників. Загалом, чим більше у вас підписників, тим більше грошей ви можете заробити. Але з цього правила є винятки.

    Яка платформа соціальних мереж найкраща для заробітку?

    Усі платформи соціальних мереж чудово заробляють гроші. Ви можете продавати продукти безпосередньо в Instagram і Facebook, отримувати дохід від реклами на YouTube і співпрацювати з брендами та творцями на будь-якій платформі, яку тільки можете собі уявити.