Навіть споживачі повернулися до особистих покупок, вони не готові відмовитися від зручності цифрових платежів. Замість того, щоб повернутися до попередніх способів оплати, споживачі дотримуються поведінки, яку вони обрали під час пандемії. Вони віддають перевагу цифровим платежам замість традиційних варіантів готівки та кредитних карток — тенденції, які можна очікувати, залишаться сильними.
Процес оплати зараз є однією з найважливіших частин продажів, але що це означає для бізнесу? І які платіжні тенденції можуть очікувати бренди протягом наступних 12 місяців?
Попереду досліджуйте постійно мінливий ландшафт індустрії платежів, найпопулярніші платіжні програми та цифрові гаманці, а також способи збільшення прибутку і покращте конверсію, використовуючи останні тенденції цифрових платежів.
6 тенденцій платежів, на які варто звернути увагу у 2023 році
- Методи оплати онлайн і офлайн поєднуються
- Творці можуть отримувати підказки в програмі від підписників
- Цифрові гаманці є нормою
- Платіжні програми нові програми для стилю життя
- Більше компаній, купуйте зараз, платіть пізніше (BNPL)
- QR-коди є звичним явищем
1. Методи оплати онлайн і офлайн поєднуються
Навіть коли покупці повернулися до звичайних магазинів, вони змінили спосіб оплати товарів і послуг.
Замість того, щоб повернутися до фізичні кредитні картки, які вимагають паперових квитанцій, тепер перевага надається простим методам оплати. Ці методи скорочують кроки в процесі купівлі та включають мобільні та цифрові гаманці, платежі в один клік, автоматичне поновлення підписок і платежі через програму.
Тепер покупці можуть замовляти вперед у додатку та заберіть узбіччя. Ця платіжна тенденція перегляду веб-сторінок і купівлі речей, які можна підібрати та одягнути протягом години, дозволяє споживачам платити, як вони хочуть, і все одно насолоджуватися безпосередністю звичайного досвіду.
У 2023 році буде домінувати об’єднання методів оплати онлайн і офлайн, щоб клієнти могли робити покупки, де вони хочуть, коли вони хочуть. оброблено $3,9 трлн вільних платежів у 2020 році, і очікується, що до 2024 року цей показник зросте до 8 трильйонів доларів.
2. Творці можуть отримувати підказки в додатку від підписників
Зростання цифрових платежів як платіжної тенденції значно полегшило творцям отримання грошей в Інтернеті. Замість того, щоб покладатися на продажі продуктів, афілійований маркетинг і спонсорство брендів, творці соціальних медіа зможуть отримувати гроші безпосередньо через обрану ними програму від підписників. TikTok має функцію підказки для облікових записів із понад 100 000 підписників. Як філія Twitch ви можете отримувати пожертви на свої потоки через Twitch Bits, форму віртуальної валюти.
Ці типи цифрових платежів дозволяють споживачам продовжувати користуватися інформацією в стрічці, а творці, впливові особи та малі підприємства можуть отримувати дохід. Впливові особи можуть отримувати підказки, не втрачаючи частину своїх грошей третій стороні.
3. Цифрові гаманці – це норма
Apple Pay, Google Pay, Shop Pay та інші варіанти цифрового гаманця тепер є звичайним поряд з іншими традиційними варіантами оплати на касі. Якщо ви не надаєте клієнтам можливість використовувати цифровий гаманець, ви обмежуєте способи, якими вони можуть платити вам.
Оплата телефоном за допомогою цифрових платежів стала зручним способом для покупців миттєво робити покупки, незалежно від того, чи є вони в магазині чи покупка онлайн. Більше чотири мільярди споживачів у всьому світі здійснюватимуть покупки за допомогою своїх цифрових гаманців до 2023 року. Кількість користувачів цифрових гаманців перевищить 1,6 мільярда у торговій точці (POS) у 2023 році, на яку припадає 30% усіх платежів у POS, що робить її однією з найбільших платіжних тенденцій, на яку варто звернути увагу.
4. Платіжні додатки — це нові додатки для стилю життя
Споживачі тепер покладаються на свої телефони майже для всього, від замовлення Uber до бронювання вечері та моніторингу рівня глюкози в крові. У результаті очікуйте появи хвилі «супердодатків». Ці програми діють як портал для багатьох різних віртуальних продуктів і послуг.
Засновник BlackBerry Майк Лазарідіс був першим, хто використав термін «суперпрограма», визначаючи це як «замкнену екосистему багатьох програм, якими люди користуватимуться щодня, оскільки вони пропонують такий бездоганний, інтегрований, контекстуалізований і ефективний досвід».
Популярний у Китаї WeChat додаток є яскравим прикладом. Спочатку він був простою програмою обміну повідомленнями, але тепер пропонує набір послуг, зокрема поїздки на таксі, віртуальні гаманці, бронювання готелів, ігри та навіть медичні консультації.
Очікуйте, що у 2023 році з’явиться більше таких супердодатків із ключовими функціями цифрових платежів, як-от програми купуй зараз, плати пізніше (BNPL), які дозволяють споживачам оплачувати покупки щомісяця розстрочка та гнучкі способи оплати.
5. Більше купуйте зараз, платіть пізніше (BNPL) компанії
Купуйте зараз, платіть пізніше компанії (також відомі як BNPL) вибухнули за останні пару років в індустрії платежів. Фінансова невизначеність під час пандемії призвела до появи додатків, які дозволяли споживачам розподіляти платежі на щомісячні платежі, і це стало виграшем як для брендів, так і для покупців. Бренди можуть залучати більше клієнтів, обіцяючи нижчі початкові платежі, а покупці можуть інвестувати в продукти з вищою ціною, не розбиваючи гроші.
Очікується, що платежі BNPL припадатиме приблизно 24% трансакцій електронної комерції до 2026 року та 65% продавців додали BNPL як спосіб оплати у 2022 році. Зрозуміло, наскільки популярним є цей спосіб оплати через величезну кількість варіантів на ринку. Серед них Shopify Shop Pay Installments, Affirm і піонер цифрових платежів PayPal.
Переваги BNPL для брендів також незаперечні. За словами директора з розвитку бізнесу бренду Вілла Бека, Shop Pay Payments становить 6,5% Валова вартість товару (GMV) Pillow Cube. «Ми також спостерігаємо постійне зростання рівня середньої вартості замовлення», – каже він.
Зменште кількість покинутих кошиків за допомогою покупки в розстрочку
З Shop Pay Partments ви можете запропонувати клієнтам гнучкі плани оплати на касі та зменшити залишені картки на великі покупки до 28%. Збільште середню вартість замовлення та перетворите більше веб-переглядачів на покупців уже сьогодні.
Відкрийте для себе можливість покупки в розстрочку
6. QR-коди — звичайне явище
Здавалося, QR-коди вимерли за роки до пандемії, щоб знову повернутися з подвоєною силою, коли бренди та заклади намагалися обмежити перехресне зараження через гроші, квитки та квитанції .
Зараз QR-коди поширені в багатьох закладах, зокрема в ресторанах, де відвідувачі можуть сканувати код, щоб переглянути меню, розмістити замовлення та оплатити їжу, не чекаючи на сервер, і фізичні магазини, де покупці можуть розблокувати знижки та додаткові лінії продуктів, просто відсканувавши QR-код. Decathlon “Scan & Програма Go» дозволяє покупцям пропустити довгі черги, відсканувавши QR-код у магазині, вибравши цифрові платежі та отримуючи продукти з доставкою прямо до дверей.
Користувачі платежів за допомогою QR-коду очікується до 2025 року перевищить 2,2 мільярда, що дорівнює 29% усіх користувачів мобільних телефонів у всьому світі.
Ці тенденції в індустрії платежів залишаються надалі
Цифровий Індустрія платежів переживає значні зміни, пропонуючи платіжні послуги та продукти, які користуються попитом споживачів. Тенденції платежів дедалі більше зміщуються в бік цифрових платежів, оскільки споживачі вважають їх простим способом покупки. Покупці, які ніколи не думали використовувати цифрову програму для оплати обіду, тепер використовують смартфони та цифрові гаманці, щоб платити, не замислюючись.
У 2023 році споживачі чекатимуть, що компанії нададуть їм вибір під час оплати. . Від варіантів цифрових гаманців, які можна придбати зараз, сплатити пізніше позики, безпроблемні методи оплати означають кращу конверсію та підвищення рівня задоволеності клієнтів вашим брендом. Щоб залишатися попереду, слідкуйте за безперервним зростанням індустрії платежів і використовуйте нові тенденції платежів, щоб дозволити клієнтам платити так, як вони хочуть.
Поширені запитання щодо тенденцій платежів
Що таке цифрові платежі?
Цифрові платежі стосуються система електронних платежів, яка не потребує використання готівки чи фізичних кредитних чи дебетових карток. Серед платіжних тенденцій зростання цифрових платежів є одним із найзначніших. Він включає цифрові валюти, мобільні та цифрові гаманці, платежі в додатках, цифрові транзакції та онлайн-платежі.
Які платіжні тенденції мають запроваджувати компанії тепер?
Підприємствам слід запровадити тенденцію оплати через цифровий гаманець. Google Pay, Apple Pay і Shop Pay — це безпечні гаманці, які надають споживачам додаткові можливості під час оплати товарів і послуг. Якщо ваш бізнес не приймає платежі через цифровий гаманець та інші безпроблемні способи оплати, ви можете втратити продажі. Купуйте зараз, платіть пізніше – це одна з тенденцій платежів, на яку підприємствам варто звернути увагу.
Чому компанії повинні використовувати QR-коди?
QR-коди полегшують вашим клієнтам швидке отримання необхідної інформації та можуть заощадити ваші гроші на друку, водночас залишаючись гігієнічними. Ви можете використовувати їх, щоб:
- переглядати параметри меню
- замовляти або вибирати продукти
- створювати безконтактну оплату досвід
Які переваги інвестування в програму «купи зараз, заплати пізніше» (BNPL)?
Однією з найпоширеніших платіжних тенденцій останніх років є «купи зараз, заплати пізніше» (BNPL), метод оплати, який дозволяє клієнтам розділяти покупки на виплати з нульовими відсотками. Впровадження опції «купи зараз, плати пізніше» може забезпечити такі переваги:
- перетворює веб-переглядачі на покупців;
- створює позитивний досвід для клієнтів, пропонуючи вибір;
- допомагає дізнатися про вподобання споживачів у цифрових платежах.
- Покращує відносини з клієнтами, дозволяючи більшій кількості людей інвестувати у ваш бренд